Våre ansatte


Ruth-Marie Høilund Ler

Daglig leder / Statsautorisert regnskapsfører

ruth-marie@hoilundregnskap.no
951 57 068

Gunn Margrete Knapkøyen Heggen

Daglig leder / Statsautorisert regnskapsfører 

gunn@hrevisjon.no
415 19 061

Tina Lotterud

Regnskapskonsulent

tina@hoilundregnskap.no
473 590 89

Elena Åmås 

Statsautorisert regnskapsfører

elena@hoilundregnskap.no
412 30 992

Hellen Rønbeck

Regnskapskonsulent

hellen@hoilundregnskap.no
908 58 252

Jane Hogseth

Kontorsjef

jane@hoilundregnskap.no
450 34 975

Nina Paulsen Løvlien

Regnskapskonsulent

nina@hoilundregnskap.no
416 70 706

Linda Hanssen

Regnskapskonsulent

linda@hoilundregnskap.no
952 83 178

May Ilona Bratli Melby

Regnskapskonsulent

may@hoilundregnskap.no
473 13 497

Ingun Fallet

Regnskapskonsulent 

ingun@hoilundregnskap.no
997 13 440

Susann Sandbekkbråten

Regnskapskonsulent

susann@hoilundregnskap.no
930 08 243

Hege Regina Bratli

Avdelingsleder Aurskog/ 

Statsautorisert regnskapsfører

hege@hoilundregnskap.no
934 39 655

Gina Sauge

Regnskapskonsulent

gina@hoilundregnskap.no
980 01 656

Hans Sauge

Regnskapskonsulent 

hans@hoilundregnskap.no
917 57 524

Åse Johanne Dvergsdal Karlsen

Regnskapskonsulent

aase@hoilundregnskap.no

477 59 202

Marte Akselsen

Statsautorisert regnskapsfører

marte@hoilundregnskap.no

922 90 968

Marion Sæther

Statsautorisert regnskapsfører

marion@hoilundregnskap.no

924 13 912 

Ingvild de Sousa

Regnskapskonsulent

ingvild@hoilundregnskap.no

413 65 854

Lag din egen hjemmeside gratis! Denne nettsiden ble laget med Webnode. Lag din egen nettside gratis i dag! Kom i gang